Jak zaaranżować małą łazienkę?

Skupimy się na tym co wpływa najbardziej na ogólny wygląd naszej łazienki czyli płytki, musimy wiedzieć, że odpowiednio dobrane mogą powiększyć lub pomniejszyć optycznie naszą prywatną przestrzeń.

płytki ceramiczne

tubadzin płytki

Modne są ostatnio ciemne stylizowane na nowoczesne łazienki, czy klasyczne jasno-białe, albo jeszcze inne, pomysłów jest masa jak może wyglądać nasza łazienka płytki kwiaty jako wzór dekoracyjny może prezentować się dobrze, jednak miejmy na uwadze, że zmniejszamy optycznie naszą łazienkę, jednak jeśli dobierzemy odpowiednio wielkość płytki możemy tego uniknąć a kluczem może być odpowiednie rozmieszczenie tych płytek ze wzorami kwiatów, jeśli mamy małą łazienkę i chcemy optycznie ją powiększyć dobrze by było zastosować płytki w jednym kolorze maksymalnie dwóch i o jasnej barwie, ale dobrze przemyślane kontrastowe rozmieszczenie płytek potrafi również dać świetny efekt na malej przestrzeni.

łazienka glazur

Jeśli chodzi o wielkość płytek nie ma takiej reguły, że do malej łazienki nadają się wyłącznie małe płytki, odpowiednie duże płytki mogą dobrze wyglądać również w malej łazience. Więcej na plytki24.pl

Post A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *